آخرین اخبار
چهارشنبه بیست و ششم ارديبهشت 1397
سه شنبه هیجدهم ارديبهشت 1397
ایمن سازی پیاده گذر آیت الله ملکی

ایمن سازی پیاده گذر آیت الله ملکی

پنجشنبه بیست و سوم شهريور 1396
دومين جلسه تيم پژوهشي جامعه ايمن و مروج سلامت

دومين جلسه تيم پژوهشي جامعه ايمن و مروج سلامت

سه شنبه سیزدهم تير 1396
يکشنبه چهارم تير 1396
يکشنبه چهارم تير 1396
چهارشنبه هفدهم خرداد 1396
سه شنبه دوم خرداد 1396
جلسه کمیته تخصصی ایمنی و سلامت مسکن برگزار شد

جلسه کمیته تخصصی ایمنی و سلامت مسکن برگزار شد

پنجشنبه بیست و هشتم ارديبهشت 1396
شنبه بیست و سوم ارديبهشت 1396
آرشیو
 
تاریخ : يکشنبه 4 تير 1396     |     کد : 34

اولین جلسه کمیته حوادث و سوانح ترافیکی جامعه ایمن و مروج سلامت برگزار شد

جلسه هماهنگی کمیته حوادث و سوانح ترافیکی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 در خصوص اجرای برنامه ها و فعالیت های مربوط به این کمیته در دبیرخانه جامعه ایمن شهرداری منطقه 2 برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، اولین جلسه هماهنگی در خصوص اجرای برنامه های کمیته حوادث و سوانح ترافیکی طرح جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 در مورخه 31/03/96  با حضور دبیر کمیته و نمایندگان سازمان ها و ارگان های مربوطه عضو در  این کمیته و همچنین نماینده مرکز بین المللی حمایت از جامعه ایمن دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز و کارشناسان دبیرخانه جامعه ایمن و مروج سلامت شهر تبریز و نیز مسئول اجرایی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 در محل دفتر مدیریت بحران شهرداری منطقه 2 تشکیل گردید و در خصوص اجرای برنامه ها و فعالیت های مربوط به این کمیته بحث و تبادل نظر گردید.

در ادامه سایر اعضاء ضمن بحث و بررسی پیرامون موضوع جلسه، تصمیمات ذیل را اتخاذ نمودند:

1- مقرر گردید با توجه به برنامه زمانبندی اجرای طرح جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری تبریز، جلسه آتی کمیته حوادث و سوانح ترافیکی جامعه ایمن و مروج سلامت با حضور کلیه اعضاء به صورت پیوسته برگزار گردد.

2- مقرر گردید  کارگاه آموزشی و  تخصصی  با عنوان حوادث و سوانح ترافیکی برای اعضای این کمیته و با همکاری دبیر و اعضای کمیته و نماینده مرکز بین المللی حمایت از جوامع ایمن برگزار گردد.

3- مقرر گردید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 2 و دبیر کمیته نسبت به انجام اصلاحات مورد نیاز در خصوص محل های  بازدید شده از جمله  بلوار دکتر حسابی تا میدان شبنم و نیز اول خیابان ائل گلی تا میدان ائلی گلی اقدام نموده و گزارش آن را در این کمیته ارائه نماید.

4- مقرر گردید معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز نسبت به ارسال آخرین گزارش در خصوص نقاط حادثه خیز و سانحه ساز سطح شهر تبریز را که با همکاری ریاست محترم راهور شهرستان تبریز، تهیه و تدوین شده است، اقدام نماید.

5 - مقرر گردید اعضای کمیته نسبت به شناسایی مناطق پر خطر حوزه شهرداری منطقه 2 که از لحاظ ترافیکی خطر زا  می باشد اقدام نموده و جهت انجام اصلاحات مربوطه به مسئولین مربوطه ارائه نمایند.

 


مهدی حیدری
نوشته شده در   يکشنبه 4 تير 1396  ساعت  12:06   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در يکشنبه 4 تير 1396 ساعت 13:38 توسط مهدی حیدری
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :