آخرین اخبار
دوشنبه پانزدهم مرداد 1397
آلوده‌ترین و پاک‌ترین شهرهای جهان

آلوده‌ترین و پاک‌ترین شهرهای جهان

دوشنبه پانزدهم مرداد 1397
زلزله های اخیر در ایران غیرطبیعی نیست

زلزله های اخیر در ایران غیرطبیعی نیست

چهارشنبه دهم مرداد 1397
مخاطره جوی اتش سوزی در هورالعظیم

مخاطره جوی اتش سوزی در هورالعظیم

سه شنبه نهم مرداد 1397
ایستگاه قطار در سوئد زیر آب رفت

ایستگاه قطار در سوئد زیر آب رفت

سه شنبه نهم مرداد 1397
سه شنبه نهم مرداد 1397
دوشنبه هشتم مرداد 1397
دوشنبه هشتم مرداد 1397
دوشنبه یکم مرداد 1397
دوشنبه یکم مرداد 1397
آرشیو
 
تاریخ : يکشنبه 4 تير 1396     |     کد : 35

اولین جلسه کمیته تخصصی مسائل اجتماعی، سلامت و اصلاح شیوه زندگی جامعه ایمن و مروج سلامت برگزار شد

جلسه هماهنگی اعضای کمیته تخصصی مسائل اجتماعی، سلامت و اصلاح شیوه زندگی جامعه ایمن و مروج سلامت تبریز، مدیریت بحران شهرداری تبریز و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز در خصوص اجرای برنامه های این کمیته برگزار شد.

 
  

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، اولین جلسه هماهنگی در خصوص اجرای برنامه های کمیته تخصصی مسائل اجتماعی، سلامت و اصلاح شیوه زندگی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 در مورخه  01/04/1396 با حضور نماینده جامعه ایمن دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز و کارشناسان دبیرخانه جامعه ایمن و مروج سلامت شهر تبریز و نیز مسئول اجرایی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 در محل دفتر  مسئول اجرایی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 تشکیل گردید. در این جلسه مسئول کمیته و اعضای مربوطه نظرات خود را در مورد فعالیت های انجام یافته سازمانی خود و همچنین انجام برنامه های آتی بیان کرده و آمادگی خود را جهت همکاری های لازم در انجام طرح مزبور اعلام نمودند.

در ادامه سایر اعضاء ضمن بحث و بررسی پیرامون موضوع جلسه، تصمیمات ذیل را اتخاذ نمودند:

1- مقرر گردید با توجه به برنامه زمانبندی اجرای طرح جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری تبریز، جلسه هماهنگی کمیته مزبور با حضور کلیه اعضای این کمیته به صورت پیوسته برگزار گردد تا کمیته مزبور بر اساس شرح وظایف خود در راستای اجرای طرح جامعه ایمن در شهرداری منطقه 2 اقدامات لازم را به عمل آورند.

2- مقرر گردید کارشناس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز، اطلاعات مورد نیاز مربوط به حوزه بهداشتی که در انجام ماموریت های محوله این کمیته مورد نیاز می باشد در جلسه آتی کمیته ارائه نماید و همکاری های لازم را در جهت انجام طرح ها و پروژه های مربوط به جامعه ایمن و مروج سلامت به عمل آورد.

3- مقرر گردید کارشناس نماینده سازمان بهزیستی اطلاعات مورد نیاز مربوط به حوزه بهزیستی را که مرتبط با جامعه ایمن می باشد در جلسه آتی کمیته ارائه نماید و همکاری های لازم را در جهت انجام طرح ها و پروژه های مربوط به جامعه ایمن و مروج سلامت به عمل آورد.

4- مقرر گردید کارشناس نماینده اورژانس اطلاعات مورد نیاز مربوط به حوزه اورژانس از جمله علل مرگ و میر ناشی از بیماری ها را که مرتبط با جامعه ایمن می باشد در جلسه آتی کمیته ارائه نماید و همکاری های لازم را در جهت انجام     طرح ها و پروژه های مربوط به جامعه ایمن و مروج سلامت به عمل آورد.

5- مقرر گردید دبیر کمیته تخصصی مسائل اجتماعی، سلامت و اصلاح شیوه زندگی جامعه ایمن و مروج سلامت مدیریت بحران شهرداری تبریز نسبت به پیگیری انجام وظایف محوله به کمیته مزبور از سازمان ها و ارگان های مربوطه به عمل آورد.

6- مقرر گردید آرم جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری تبریز در بنرها و تلویزیون های شهری در کلیه برنامه ها و      طرح های مربوط به این کمیته جهت مستند سازی و اطلاع رسانی به شهروندان درج گردد.

7-  مقرر گردید معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعات مورد نیاز مربوط به طرح جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری تبریز که مرتبط با موضوع کار و رفاه اجتماعی می باشد در جلسه آتی این کمیته ارائه نماید و  نماینده این معاونت همکاری های لازم را در جهت انجام طرح ها و پروژه های مربوط به جامعه ایمن و مروج سلامت به عمل آورد.

8 – مقرر گردید سازمان بهزیستی، معاونت بهداشتی و اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، در خصوص نحوه همکاری و برگزاری کلاسهای آموزش عمومی و شهروندی با معرفی استاتید، نسبت به زمانبندی و سرفصل دروس، با هماهنگی کارگروه اجرائی اقدام، تا پس از تایید کمیته تخصصی علمی و پژوهشی، تفاهم نامه های مربوطه، تهیه و اجرائی گردد.

 


مهدی حیدری
نوشته شده در   يکشنبه 4 تير 1396  ساعت  12:08   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در يکشنبه 4 تير 1396 ساعت 13:39 توسط مهدی حیدری
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :