آخرین اخبار
ایمن سازی پیاده گذر آیت الله ملکی

ایمن سازی پیاده گذر آیت الله ملکی

پنجشنبه بیست و سوم شهريور 1396
دومين جلسه تيم پژوهشي جامعه ايمن و مروج سلامت

دومين جلسه تيم پژوهشي جامعه ايمن و مروج سلامت

سه شنبه سیزدهم تير 1396
يکشنبه چهارم تير 1396
يکشنبه چهارم تير 1396
چهارشنبه هفدهم خرداد 1396
سه شنبه دوم خرداد 1396
جلسه کمیته تخصصی ایمنی و سلامت مسکن برگزار شد

جلسه کمیته تخصصی ایمنی و سلامت مسکن برگزار شد

پنجشنبه بیست و هشتم ارديبهشت 1396
شنبه بیست و سوم ارديبهشت 1396
برگزاری ویژه برنامه زمین پاک در مدارس

برگزاری ویژه برنامه زمین پاک در مدارس

شنبه بیست و سوم ارديبهشت 1396
شنبه بیست و سوم ارديبهشت 1396
آرشیو
 
تاریخ : يکشنبه 4 تير 1396     |     کد : 35

اولین جلسه کمیته تخصصی مسائل اجتماعی، سلامت و اصلاح شیوه زندگی جامعه ایمن و مروج سلامت برگزار شد

جلسه هماهنگی اعضای کمیته تخصصی مسائل اجتماعی، سلامت و اصلاح شیوه زندگی جامعه ایمن و مروج سلامت تبریز، مدیریت بحران شهرداری تبریز و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز در خصوص اجرای برنامه های این کمیته برگزار شد.

 
  

به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران شهرداری تبریز، اولین جلسه هماهنگی در خصوص اجرای برنامه های کمیته تخصصی مسائل اجتماعی، سلامت و اصلاح شیوه زندگی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 در مورخه  01/04/1396 با حضور نماینده جامعه ایمن دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تبریز و کارشناسان دبیرخانه جامعه ایمن و مروج سلامت شهر تبریز و نیز مسئول اجرایی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 در محل دفتر  مسئول اجرایی جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری منطقه 2 تشکیل گردید. در این جلسه مسئول کمیته و اعضای مربوطه نظرات خود را در مورد فعالیت های انجام یافته سازمانی خود و همچنین انجام برنامه های آتی بیان کرده و آمادگی خود را جهت همکاری های لازم در انجام طرح مزبور اعلام نمودند.

در ادامه سایر اعضاء ضمن بحث و بررسی پیرامون موضوع جلسه، تصمیمات ذیل را اتخاذ نمودند:

1- مقرر گردید با توجه به برنامه زمانبندی اجرای طرح جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری تبریز، جلسه هماهنگی کمیته مزبور با حضور کلیه اعضای این کمیته به صورت پیوسته برگزار گردد تا کمیته مزبور بر اساس شرح وظایف خود در راستای اجرای طرح جامعه ایمن در شهرداری منطقه 2 اقدامات لازم را به عمل آورند.

2- مقرر گردید کارشناس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز، اطلاعات مورد نیاز مربوط به حوزه بهداشتی که در انجام ماموریت های محوله این کمیته مورد نیاز می باشد در جلسه آتی کمیته ارائه نماید و همکاری های لازم را در جهت انجام طرح ها و پروژه های مربوط به جامعه ایمن و مروج سلامت به عمل آورد.

3- مقرر گردید کارشناس نماینده سازمان بهزیستی اطلاعات مورد نیاز مربوط به حوزه بهزیستی را که مرتبط با جامعه ایمن می باشد در جلسه آتی کمیته ارائه نماید و همکاری های لازم را در جهت انجام طرح ها و پروژه های مربوط به جامعه ایمن و مروج سلامت به عمل آورد.

4- مقرر گردید کارشناس نماینده اورژانس اطلاعات مورد نیاز مربوط به حوزه اورژانس از جمله علل مرگ و میر ناشی از بیماری ها را که مرتبط با جامعه ایمن می باشد در جلسه آتی کمیته ارائه نماید و همکاری های لازم را در جهت انجام     طرح ها و پروژه های مربوط به جامعه ایمن و مروج سلامت به عمل آورد.

5- مقرر گردید دبیر کمیته تخصصی مسائل اجتماعی، سلامت و اصلاح شیوه زندگی جامعه ایمن و مروج سلامت مدیریت بحران شهرداری تبریز نسبت به پیگیری انجام وظایف محوله به کمیته مزبور از سازمان ها و ارگان های مربوطه به عمل آورد.

6- مقرر گردید آرم جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری تبریز در بنرها و تلویزیون های شهری در کلیه برنامه ها و      طرح های مربوط به این کمیته جهت مستند سازی و اطلاع رسانی به شهروندان درج گردد.

7-  مقرر گردید معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعات مورد نیاز مربوط به طرح جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری تبریز که مرتبط با موضوع کار و رفاه اجتماعی می باشد در جلسه آتی این کمیته ارائه نماید و  نماینده این معاونت همکاری های لازم را در جهت انجام طرح ها و پروژه های مربوط به جامعه ایمن و مروج سلامت به عمل آورد.

8 – مقرر گردید سازمان بهزیستی، معاونت بهداشتی و اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، در خصوص نحوه همکاری و برگزاری کلاسهای آموزش عمومی و شهروندی با معرفی استاتید، نسبت به زمانبندی و سرفصل دروس، با هماهنگی کارگروه اجرائی اقدام، تا پس از تایید کمیته تخصصی علمی و پژوهشی، تفاهم نامه های مربوطه، تهیه و اجرائی گردد.

 


مهدی حیدری
نوشته شده در   يکشنبه 4 تير 1396  ساعت  12   توسط   مهدی حیدری   
ویرایش شده در يکشنبه 4 تير 1396 ساعت 13 توسط مهدی حیدری
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :